Motor sing Dipakan Konverter YVF
Motor seri YVF nggunakake struktur rotor sangkar bajing, dilengkapi ventilator aliran aksial sing kapisah kanggo njamin efek pendinginan sing apik kanthi kecepatan sing beda-beda.
Spesifikasi
| Ukuran pigura | 80-355 |
| Output | 0.75kW-355kW |
| Tegangan/frekuensi | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Zona mlaku kanggo torsi tetep & Zona mlaku kanggo daya tetep | 5-50Hz & 50-100Hz |
| Tingkat perlindungan | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Kelas insulasi/Kelas kenaikan suhu | F/B |
| Pengaturan pemasangan | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Suhu sekitar | -15°C ~+40°C |
| Kelembapan relatif kudu kurang saka 90% | |
| Ketinggian kudu luwih endhek tinimbang 1000 m saka permukaan laut. Pendinginan | |
| Cara pendinginan | IC416 |
| Kewajiban | S1 |
| Faktor layanan | 1.0 |
Informasi Pesenan
● Katalog iki mung referensi kanggo pangguna. Nyuwun pangapunten yen ana owah-owahan produk, ora bakal menehi katrangan tambahan luwih dhisik. Katalog iki mung referensi kanggo pangguna. Nyuwun pangapunten yen ana owah-owahan produk, ora bakal menehi katrangan tambahan luwih dhisik.
● Elinga data sing dirating nalika pesen, kayata jinis motor, daya, voltase, kecepatan, kelas insulasi, kelas proteksi, jinis pemasangan lan liya-liyane.
● Kita bisa ngrancang lan ngasilake motor khusus kaya ing ngisor iki miturut kabutuhan pelanggan:
1. voltase, frekuensi, lan daya khusus;
2. kelas insulasi khusus lan kelas proteksi;
3. nganggo kothak terminal ing sisih kiwa, pucuk poros dobel lan poros khusus;
4. motor suhu dhuwur utawa motor suhu endhek;
5. digunakake ing dataran tinggi utawa ruangan njaba;
6. daya sing luwih dhuwur utawa faktor layanan khusus;
7. nganggo pemanas, PT100 kanggo bantalan utawa lilitan, PTC lan liya-liyane;
8. nganggo encoder, bantalan terisolasi, utawa struktur bantalan terisolasi;
9. karo kabutuhan liyane.








