Motor Reluktansi Sinkron Seri SCZ
Motor Reluctance Sinkron seri SCZ dirancang kanthi mandiri, Motor iki minangka motor listrik telung fase kanthi struktur rotor aniso-tropik magnetis, nggunakake desain ukuran pigura standar IEC kanggo nyukupi kabutuhan pelanggan sing beda-beda, lan bisa nyedhiyakake produk seri IE5, IE4, IE3, kalebu motor reluctance sinkron murni.
Spesifikasi
| Standar | IEC60034 |
| Ukuran pigura | H80-315mm |
| Daya sing dirating | 0.75kW-200kW |
| Derajat utawa efisiensi energi | IE5 |
| Tegangan lan frekuensi | 400V/50Hz |
| Tingkat perlindungan | IP55 |
| Derajat insulasi/Kenaikan suhu | F/B |
| Cara Instalasi | B3, B5, B35, V1 |
| Suhu sekitar | -15°C ~+40°C |
| Kelembapan relatif kudu kurang saka 90% | |
| Ketinggian kudu luwih endhek tinimbang 1000 m saka lumahing segara | |
| Cara Pendinginan | IC411 |
| Kewajiban | S1 |
| Faktor layanan | 1.0 |
Informasi Pesenan
● Katalog iki mung referensi kanggo pangguna. Nyuwun pangapunten yen ana owah-owahan produk, ora bakal menehi katrangan tambahan luwih dhisik. Katalog iki mung referensi kanggo pangguna. Nyuwun pangapunten yen ana owah-owahan produk, ora bakal menehi katrangan tambahan luwih dhisik.
● Elinga data sing dirating nalika pesen, kayata jinis motor, daya, voltase, kecepatan, kelas insulasi, kelas proteksi, jinis pemasangan lan liya-liyane.
● Kita bisa ngrancang lan ngasilake motor khusus kaya ing ngisor iki miturut kabutuhan pelanggan:
1. voltase, frekuensi, lan daya khusus;
2. kelas insulasi khusus lan kelas proteksi;
3. nganggo kothak terminal ing sisih kiwa, pucuk poros dobel lan poros khusus;
4. motor suhu dhuwur utawa motor suhu endhek;
5. digunakake ing dataran tinggi utawa ruangan njaba;
6. daya sing luwih dhuwur utawa faktor layanan khusus;
7. nganggo pemanas, PT100 kanggo bantalan utawa lilitan, PTC lan liya-liyane;
8. nganggo encoder, bantalan terisolasi, utawa struktur bantalan terisolasi;
9. karo kabutuhan liyane.










