Motor Efisiensi IE3
Motor Seri IE3 minangka motor induksi kandhang sing dirancang miturut standar IEC60034-30 lan efisiensi energi IE3.
Spesifikasi
| Standar | IEC60034-30 |
| Ukuran pigura | 80-355 |
| Output | 0.75kW-315kW |
| Kelas efisiensi | IE3 |
| Tegangan/frekuensi | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Tingkat perlindungan | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Kelas insulasi/Kelas kenaikan suhu | F/B |
| Pengaturan pemasangan | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Suhu sekitar | -15°C ~+40°C |
| Kelembapan relatif kudu kurang saka 90% | |
| Ketinggian kudu luwih endhek tinimbang 1000 m saka lumahing segara | |
| Cara pendinginan | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Kewajiban | S1 |
| Faktor layanan | 1.0 |
Proses Produksi Pabrik
Informasi Pesenan
● Katalog iki mung kanggo informasi pangguna. Nyuwun pangapunten yen ana owah-owahan ing produk, ora ana cathetan tambahan sing bakal digawe sadurunge.
● Nalika pesen, gatekake data rating, kayata jinis motor, daya, voltase, kecepatan, kelas insulasi, kelas proteksi, cara pemasangan, lan liya-liyane.
● Kita bisa ngrancang lan nggawe motor khusus miturut kabutuhan pelanggan kaya ing ngisor iki
1. voltase, frekuensi, lan daya khusus
2. kelas insulasi lan proteksi khusus
3. nganggo kothak terminal kiwa, pucuk poros dobel lan poros khusus
4. Motor suhu dhuwur utawa motor suhu endhek.
5. Panggunaan ing dataran tinggi utawa ruangan njaba
6. Faktor daya utawa layanan khusus sing luwih dhuwur
7. nganggo pemanas, bantalan utawa gulungan PT100, PTC, lsp.
8. nganggo encoder, bantalan sing diisolasi utawa konstruksi bantalan sing diisolasi.
9. Sarat liyane.
Menawi panjenengan kasengsem kaliyan barang-barang menika, sumangga paringana pirsa dhateng kula. Kula badhe remen maringi penawaran rega sasampunipun panjenengan nampi spesifikasi rinci. Kula gadhah insinyur R&D spesialis pribadi kangge nyukupi kabutuhan panjenengan. Kula ngarep-arep saged nampi pitakenan panjenengan sakcepete lan ngajeng-ajeng kesempatan kangge kerja sama kaliyan panjenengan ing wekdal ingkang badhe dhateng. Sugeng rawuh ing organisasi kula.










