Motor Slip Ring
Data Teknis
| Ukuran pigura | 280-800MM |
| Output | 75-3150kW |
| Tegangan sing dirating | 380V/415V/660V/690V/1140V/3KV/3.3KV/6KV/6.6KV/10KV/10.5KV/11KV |
| Pengaturan pemasangan | IM B3 |
| Tingkat perlindungan | IP21/IP23/IP44/IP54/IP55/IP56 |
| Cara Pendinginan | IC01/IC016/IC611/IC616/IC666 |
| Cacahing tiang | 4P/6P/8P/10P/12P |
| Kelas insulasi | FH |
| Suhu sekitar | Ketinggian kudu luwih endhek tinimbang 1000 m saka lumahing segara; -15°C ~+40°C |
| Kewajiban | S1 |
| Faktor layanan | 1.0 |
Tulis pesenmu ing kene lan kirim menyang kita







