Motor Efisiensi IE2
Spesifikasi
| Standar | IEC60034-30 |
| Ukuran pigura | 80-355 |
| Output | 0.18kW-355kW |
| Kelas efisiensi | IE2 |
| Tegangan/frekuensi | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Tingkat perlindungan | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Kelas insulasi/Kelas kenaikan suhu | F\B |
| Pengaturan pemasangan | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Suhu sekitar | -15°C -+40°C |
| Kelembapan relatif kudu kurang saka 90% | |
| Ketinggian kudu luwih endhek tinimbang 1000m saka lumahing segara | |
| Cara Pendinginan | IC411/ IC416/ IC418/ IC410 |
| Kewajiban | S1 |
| Faktor layanan | 1.0 |
Peralatan Produksi
Pandhuan Pesenan
● Katalog iki mung kanggo referensi pelanggan. Nyuwun pangapunten menawi wonten pangowahan ing produk, boten badhe dipuncathet langkung rumiyin.
● Nalika pesen, tulung gatekna data pesenan, kayata daya, voltase, kecepatan, kelas insulasi, kelas proteksi, jinis instalasi, lan liya-liyane saka model motor.
● Kita bisa nggawe desain lan produksi produk motor khusus miturut kabutuhan sampeyan.
1. Tegangan, frekuensi, lan daya khusus.
2. Kelas insulasi khusus lan kelas proteksi;
3. Sisih kiwa nganggo kothak sambungan, pucuk poros dobel lan poros khusus;
4. Motor suhu dhuwur utawa motor suhu endhek;
5. Kanggo digunakake ing dataran tinggi utawa ruangan njaba.
6. Faktor daya utawa layanan khusus sing luwih dhuwur.
7. Kanthi pemanas, bantalan utawa gulungan PT100, PTC, lan liya-liyane.
8. Kanthi konstruksi encoder, bantalan terisolasi, utawa bantalan terisolasi.
9. Sarat liyane.









