YH Marine Motors
Motor seri YH yaiku motor induksi asinkron telung fase sing didinginkan kipas sing ditutup kabeh kanggo panggunaan kelautan.
Spesifikasi
| Ukuran pigura | 80-355 |
| Output | 0.75kW-315kW |
| Tegangan/frekuensi | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Tingkat perlindungan | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Kelas insulasi/Kelas kenaikan suhu | F/B |
| Pengaturan pemasangan | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Suhu sekitar | 0°C ~+45°C |
| Kelembapan relatif kudu kurang saka 90% | |
| Cara pendinginan | IC411, IC416, IC418, IC410 |
| Kewajiban | S1 |
| Faktor layanan | 1.0 |
Informasi Pesenan
● Katalog iki mung referensi kanggo pangguna. Nyuwun pangapunten yen ana owah-owahan produk, ora bakal menehi katrangan tambahan luwih dhisik. Katalog iki mung referensi kanggo pangguna. Nyuwun pangapunten yen ana owah-owahan produk, ora bakal menehi katrangan tambahan luwih dhisik.
● Elinga data sing dirating nalika pesen, kayata jinis motor, daya, voltase, kecepatan, kelas insulasi, kelas proteksi, jinis pemasangan lan liya-liyane.
● Kita bisa ngrancang lan ngasilake motor khusus kaya ing ngisor iki miturut kabutuhan pelanggan:
1. voltase, frekuensi, lan daya khusus;
2. kelas insulasi khusus lan kelas proteksi;
3. nganggo kothak terminal ing sisih kiwa, pucuk poros dobel lan poros khusus;
4. motor suhu dhuwur utawa motor suhu endhek;
5. digunakake ing dataran tinggi utawa ruangan njaba;
6. daya sing luwih dhuwur utawa faktor layanan khusus;
7. nganggo pemanas, PT100 kanggo bantalan utawa lilitan, PTC lan liya-liyane;
8. nganggo encoder, bantalan terisolasi, utawa struktur bantalan terisolasi;
9. karo kabutuhan liyane.
Aplikasi
Kita duwé teknologi produksi sing canggih, lan ngupaya inovasi ing produk. Ing wektu sing padha, layanan sing apik wis nambah reputasi sing apik. Kita percaya yèn anggere sampeyan ngerti produk kita, sampeyan kudu gelem dadi mitra karo kita. Kita ngarep-arep pitakon sampeyan.








