Motor Efisiensi IE1
Spesifikasi
| Standar | IEC60034-30 |
| Ukuran pigura | 80-355 |
| Output | 0.18kW-315kW |
| Kelas efisiensi | IE1 |
| Tegangan/frekuensi | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Tingkat perlindungan | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Kelas insulasi/Kelas kenaikan suhu | F/B |
| Pengaturan pemasangan | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Suhu sekitar | -15°C ~+40°C |
| Kelembapan relatif kudu kurang saka 90% | |
| Ketinggian kudu luwih endhek tinimbang 1000 m saka lumahing segara | |
| Cara pendinginan | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Kewajiban | S1 |
| Faktor layanan | 1.0 |
Informasi Pesenan
● Katalog iki mung kanggo informasi pangguna. Kita njaluk ngapura amarga ora menehi kabar luwih dhisik babagan owah-owahan produk.
● Nalika pesen, sebutna jinis motor, daya, voltase, kecepatan, kelas insulasi, kelas proteksi, cara pemasangan, lan liya-liyane.
● Kita bisa ngrancang lan nggawe motor khusus miturut kabutuhan pelanggan kaya ing ngisor iki
1. voltase, frekuensi, lan daya khusus
2. kelas insulasi lan proteksi khusus
3. nganggo kothak terminal kiwa, ujung poros dobel lan poros khusus
4. Motor suhu dhuwur utawa suhu endhek.
5. Panggonan sing dhuwur utawa digunakake ing njaba ruangan
6. Faktor daya utawa layanan khusus sing luwih dhuwur
7. nganggo pemanas, bantalan utawa gulungan PT100, PTC, lsp.
8. nganggo encoder, bantalan sing diisolasi utawa konstruksi bantalan sing diisolasi
9. Sarat liyane.









