Motor Efisiensi IE4
Motor Seri IE4 minangka motor induksi kandhang sing dirancang miturut standar IEC lan efisiensi energi IE4.
Spesifikasi
| Standar | IEC60034-30 |
| Ukuran pigura | 80-355 |
| Output | 0.75kW-315kW |
| Kelas efisiensi | IE4 |
| Tegangan/frekuensi | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Tingkat perlindungan | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Kelas insulasi/Kelas kenaikan suhu | F/B |
| Pengaturan pemasangan | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Suhu sekitar | -15°C ~+40°C |
| Kelembapan relatif kudu kurang saka 90% | |
| Ketinggian kudu luwih endhek tinimbang 1000 m saka lumahing segara | |
| Cara pendinginan | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Kewajiban | S1 |
| Faktor layanan | 1.0 |
Kemasan
Informasi Pesenan
● Katalog iki mung referensi kanggo pangguna. Nyuwun pangapunten yen ana owah-owahan produk, ora bakal menehi katrangan tambahan luwih dhisik. Katalog iki mung referensi kanggo pangguna. Nyuwun pangapunten yen ana owah-owahan produk, ora bakal menehi katrangan tambahan luwih dhisik.
● Elinga data sing dirating nalika pesen, kayata jinis motor, daya, voltase, kecepatan, kelas insulasi, kelas proteksi, jinis pemasangan lan liya-liyane.
● Kita bisa ngrancang lan ngasilake motor khusus kaya ing ngisor iki miturut kabutuhan pelanggan:
1. Tegangan, frekuensi, lan daya khusus;
2. Kelas insulasi khusus lan kelas proteksi;
3. Kanthi kothak terminal ing sisih kiwa, pucuk poros dobel lan poros khusus;
4. Motor suhu dhuwur utawa motor suhu endhek;
5. Digunakake ing dataran tinggi utawa ruangan njaba;
6. Faktor daya utawa layanan khusus sing luwih dhuwur;
7. Kanthi pemanas, PT100 kanggo bantalan utawa lilitan, PTC lan liya-liyane;
8. Kanthi encoder, bantalan terisolasi, utawa struktur bantalan terisolasi;
9. Karo syarat liyane.








