Motor Modular YLKK
Motor Seri YLKK tundhuk karo standar nasional GB755 lan standar IEC sing relevan. Rangka motor dilas nganggo pelat baja, lan nawakake kinerja kekakuan lan tahan getaran sing apik banget. Motor iki digawe nganggo struktur insulasi F lan proses impregnasi tekanan vakum VPI. Sistem bantalan pengisian lan pengosongan sing ora mandheg njamin perawatan sing trep.
Spesifikasi
| Ukuran pigura | 355-710(6kV)/400-710(10k)V) |
| Output | 185kW-3150kW (6kV)/220kW-2500kW(10kV) |
| Tegangan/frekuensi | 6kV, 10kV/50Hz |
| Pengaturan pemasangan | IM V1 |
| Tingkat perlindungan | IP44/IP54/IP55 |
| Cara pendinginan | IC611/IC616 |
| Kelas insulasi | F |
| Suhu sekitar | -15°C ~+40°C |
| Kewajiban | S1 |
| Faktor layanan | 1.0 |
Pemasangan lan dimensi sakabèhé (6KV)
| Nomer Pigura | Tiang | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L | AF |
| 355 | 4,6 | 880 | 1000 | 940 | 100 | 210 | 28 | 90 | 6 | 32 | 1100 | 800 | 2300 | 1500 |
| 400 | 4,6,8,10 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1150 | 850 | 2500 | 1650 |
| 450
| 4 | 1120
| 1250
| 1180
| 120 | 210 | 32
| 109 | 6
| 35
| 1300
| 900
| 2700
| 1800
|
| 6, 8, 10, 12 | 130 | 250 | 119 | |||||||||||
| 500
| 4 | 1250
| 1400
| 1320
| 130 | 250
| 32 | 119 | 8
| 35
| 1400
| 965
| 2900
| taun 2000
|
| 6, 8, 10, 12 | 140 | 36 | 128 | |||||||||||
| 560
| 4 | 1400
| 1600
| 1500
| 150 | 250 | 36 | 138 | 8
| 42
| 1600
| 1100
| 3300
| 2200
|
| 6, 8, 10, 12 | 160 | 300 | 40 | 147 | ||||||||||
| 630
| 4 | 1600 | 1800 | 1700 | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800 | 1200 | 3600
| 2400 |
| 6, 8, 10, 12 | 180 | 45 | 165 |
Cathetan: Data sing kadhaptar ing tabel iki kanggo referensi pangguna. Yen ana bedane karo file acak, file acak sing bakal diutamakake.
Pemasangan lan dimensi sakabèhé (10KV)
| Nomer Pigura | Tiang | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L |
| 400 | 4,6 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1100 | 800 | 2500 |
| 450 | 4,6,8,10 | 1120 | 1250 | 1180 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1300 | 1050 | 2700 |
| 500
| 4 | 1250
| 1400
| 1320
| 130
| 210 | 32
| 119
| 8
| 35
| 1400
| 1110
| 2900
|
| 6, 8, 10, 12 | 250 | ||||||||||||
| 560
| 4 | 1400
| 1600
| 1500
| 150 | 250 | 36 | 138 | 8
| 42
| 1600
| 1200
| 3300
|
| 6, 8, 10, 12 | 160 | 300 | 40 | 147 | |||||||||
| 630 | 4 | 1600 | 1800 | 1700 | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800 | 1300 | 3600 |
| 6, 8, 10, 12 | 180 | 45 | 165 |
Cathetan: Data sing kadhaptar ing tabel iki kanggo referensi pangguna. Yen ana bedane karo file acak, file acak sing bakal diutamakake.







